Bezkołnierzowe miski WC – estetyka w każdej łazience

Bezkołnierzowe miski WC – estetyka w każdej łazience

Wielu z nas zapewne doskonale wie, jak dużym wyzwaniem potrafi być niekiedy utrzymanie toalety w czystości. Nierzadko okazuje się, że jedynym wyjściem na pozbycie się zarazków jest użycie silnie żrących, nieprzyjemnych detergentów.

Z tego też powodu, producenci wyposażenia łazienkowego opracowali nowatorskie, bezkołnierzowe miski WC, po które coraz chętniej sięgają polscy klienci. Armatura tego typu odznacza się nieporównywalnie większą ergonomią oraz ekonomią, niż standardowe modele misek, dostępne na naszym rynku. W niniejszym artykule opowiemy Wam, dlaczego naprawdę warto jest postawić na takie nowoczesne rozwiązanie.

Skuteczność i estetyka misek bezkołnierzowych

W przeciwieństwie do zwykłych modeli, bezkołnierzowe miski WC rozprowadzają spłukiwaną wodę wzdłuż całego swojego obwodu. Dzięki temu, jesteśmy w stanie pozbyć się zarazków nawet z miejsc trudno dostępnych, zaoszczędzając przy tym nawet do 30 procent wody. Lepsze spłukiwanie nieczystości eliminuje również konieczność wykorzystywania silnych detergentów, które i tak nie będą w stanie zapewnić nam stuprocentowej czystości. Skraca się również czas, przeznaczony na dokładne oczyszczenie toalety.

Miski bezkołnierzowe uchodzą za niezwykle estetyczne rozwiązanie także ze względu na swój wyjątkowy design. Nowoczesna forma sprawia bowiem, że bez problemu będziemy w stanie wkomponować je w łazienkę o współczesnym, minimalistycznym wystroju. Co więcej, toalety tego typu występują również jako wariant wiszący. W połączeniu z redukcją chlapania podczas spłukiwania, zapewniają one naszej łazience estetyczny, sterylny charakter, czyniąc mycie podłóg zauważalnie prostszym.

Producent ma znaczenie

Na rynku obecnych jest wiele marek, oferujących nam szeroki wybór bezkołnierzowych misek WC. Warto jest więc przyjrzeć się dokładnie przed zakupem, czy dany producent faktycznie cieszy się pozytywnymi opiniami ze strony swoich klientów. Urządzając łazienkę po raz pierwszy, możemy też sprawdzić, czy interesująca nas marka oferuje również pozostałe typy armatury, o równie wysokiej jakości wykonania. Przykładem jest tu chociażby marka Vigour, specjalizująca się w nowoczesnym wyposażeniu łazienkowym już od 24 lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *