Umywalka stawiana a wpuszczana

Umywalka stawiana a wpuszczana

Łazienka, jak wielu z nas zapewne doskonale wie, jest bardzo wymagającym pomieszczeniem, jeśli chodzi o aranżację. Chociaż nie spędzamy w niej zbyt wiele czasu w ciągu pojedynczego dnia, tak sama rola łazienki w naszym życiu sprawia, że nie powinniśmy bagatelizować zakupu odpowiedniego wyposażenia dla niej.

To właśnie z tego powodu, umywalka 60×35 i większe modele są jednym z pierwszych zakupów, związanych z pozyskaniem odpowiedniej armatury. Na rynku dostępne są zarówno klasyczne, wpuszczane modele umywalek, jak i nowoczesne odmiany stawiane. To, która z nich lepiej sprawdzi się w naszym domu, zależy przede wszystkim od naszych potrzeb. Oto, co powinniśmy wiedzieć na ten temat, zanim wybierzemy się do sklepu.

Zalety umywalek wpuszczanych

Chociaż umywalka stawiana cieszy się w naszym kraju coraz większą popularnością, także i klasyczne rozwiązania nie tracą na swojej renomie. Modele wpuszczane są bowiem minimalistyczne, dyskretne oraz estetyczne. Niewątpliwym atutem jest tu również wykończenie tego typu umywalek, zapobiegające zalaniu blatu oraz szafek, umieszczonych poniżej. W ofercie producentów bez problemu znajdziemy zarówno modele o prostych krawędziach, jak i stylowym, gładkim wykończeniu, dopełniającym wizualną estetykę blatu. Tradycyjna umywalka 60×35 idealnie sprawdzi się zarówno w wystroju klasycznym, jak i nowoczesnym. Należy jednak pamiętać, że rozwiązanie to jest przeznaczone głównie dla łazienek większych, w których nie ma większego problemu z zagospodarowaniem niezbędnego miejsca.

Umywalki stawiane – nowoczesność i piękno

Jeśli nasza łazienka, ze względu na swój niewielki metraż, nie pozwala nam na wbudowanie umywalki w blat, warto jest postawić na nowoczesną alternatywę. Umywalka stawiana, bo to o niej mowa, pozwala nam na prosty montaż armatury na górze, nie odbierając miejsca szafkom i szufladom. Na rynku obecni są także renomowani producenci, na przykład Vigour, w ofercie których znajdziemy szeroki wybór designów umywalek tego typu. Elegancka prezencja, w połączeniu z mnogością kształtów, z pewnością sprawi, że nawet mniejsze łazienki urzekną wszystkich swoim nowym charakterem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *