Czy nowoczesna armatura łazienkowa jest praktyczna?

Czy nowoczesna armatura łazienkowa jest praktyczna?

Piękna, praktyczna łazienka jest marzeniem każdego z nas. Niestety, nie każdy dom tudzież tudzież mieszkanie może pochwalić się przestrzennym pomieszczeniem tego typu, otwierającym przed nami prawdziwy ogrom możliwości aranżacyjnych.

Na szczęście, rozwój przemysłu na przestrzeni ostatnich lat umożliwił producentom opracowanie interesujących rozwiązań, takich jak nowoczesna umywalka, stawiana na blacie. Opcja ta, w ogólnym zamierzeniu, ma na celu nie tylko uczynić łazienkę nowocześniejszą wizualnie, ale również nadać mniejszym pomieszczeniom większej praktyczności. A ponieważ rozwiązania tego typu w dalszym ciągu uchodzą w naszym kraju za nietypową ciekawostkę, nie dziwi fakt, że wielu Polaków zastanawia się, czy korzystanie z nich faktycznie ma większy sens. W niniejszym artykule postaramy się udzielić odpowiedzi na to często zadawane pytanie.

Wanna w małej łazience

Jeszcze do niedawna wierzono, że posiadacze niewielkich łazienek są ograniczeni wyłącznie do kabin prysznicowych. Od pewnego czasu, na rynku dostępne jest jednak zupełnie nowe rozwiązanie. Wanna wolnostojąca, bo to o niej mowa, jest kompaktowym wyjściem, łączącym w sobie wygodę większych modeli tradycyjnych oraz znacznie mniejsze wymiary. Proste wykończenia znakomicie wpasują się z kolei w sterylny, nowoczesny wystrój. W zależności od indywidualnych potrzeb, możemy tu także wykorzystać zarówno standardowe baterie podłogowe, jak i wielootworowe. Dzięki temu, będziemy w stanie pogodzić mniejszy metraż łazienki z marzeniem o wygodnych kąpielach w wannie.

Umywalka stawiana

Nowoczesna umywalka stawiana to kolejne nowatorskie rozwiązanie, dedykowane właścicielom małych łazienek. W przeciwieństwie do standardowych modeli, wbudowanych w blat, umywalki tego typu są stawiane na górze, nie odbierając tym samym ograniczonego miejsca, potrzebnego na szuflady oraz szafki. Także i tutaj, podobnie jak w przypadku wanny wolnostojącej, producenci armatury zadbali o stylowe, nowoczesne wykonanie, pozbawione zbędnych akcentów. Umywalki stawiane dostępne są w różnych wersjach, na przykład półokrągłej lub prostokątnej, co stanowi dodatkowe ułatwienie podczas wstępnej aranżacji łazienki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *